İstanbul’un Yeni Gözdesi Tuzla

Emlak piyasasının hareketlik kazandığı İstanbul’un yeni gözdesi Tuzla bölgesidir. Tuzla, ülkemizin en büyük tersanelerinden birine ev sahipliği yapar ve aynı zamanda sanayi bölgesidir. Yaşam alanı sahile doğru yayılan, yürüyerek dolaşma ve deniz havası alma imkanları bulunan bir yerdir. Ayrıca açık alan tasarımına sahip bir avm, eğlence merkezi ve aslan parkına sahiptir. Bu bölgede yaşam, alışveriş ve yeme içme alanları deniz kıyısı boyunca uzanmaktadır. İstanbul’un deniz kıyısında keyifli zaman geçirebileceğiniz sayılı ilçelerinden biridir.

Tuzla’da Yaşamın Güzellikleri

Tuzla bölgesi düz bir yerleşim alanından oluşur ve bu sebeple aracınız olmadan da rahatça gezip dolaşma imkanınız olmaktadır. Sahil boyunca oturabileceğiniz kafelerde yılın her mevsimi deniz havası alıp çay veya kahvenizi yudumlarsınız. Tuzla’nın köfte ve balık restoranlarının ünü her yere yayılmıştır. Seçtiğiniz bir restoranda güzel ve lezzetli bir yemek yemenin tadını çıkarabilirsiniz. Sahil boyunca olan parklarda ve çimlerde çocuklarınızla oyun oynar ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca alışveriş yapmak için çarşı içindeki yiyecekten kıyafete, kuruyemişten züccaciyeye kadar her konuda satış yapan dükkanlardan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.  Bu dükkanları inceleyerek siz de açmak istediğiniz alan konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Tuzla’da Kiralık Dükkan Seçenekleri

Tuzla bölgesinde işletmenizi taşımak ve faaliyetlerinizi sürdürmek ya da yeni bir işletme kurmak için gereken birçok seçenek bulunmaktadır. Tuzla’da kiralık dükkân seçenekleri; fabrika olarak kullanılabilecek alanlar, atölye, yeme içme amacıyla kullanılacak olan restoran kafe ya da üretim alanları veya alışveriş merkezi içinde kiralık dükkân gibi seçenekler vardır. İşletmenize ve sizin hayallerinize uygun bir seçenek için firmamızın internet sayfasını ziyaret etmeniz önerilir.  Kurmak istediğiniz işletme ya da mevcut işletmeniz için merkezi, deniz kıyısı, ulaşıma yakın, avm içinde ya da çarşı içinde gibi seçeneklerden birini tercih edip buna göre araştırma yapabilirsiniz. Kriterlerinizi sıralayarak size en uygun seçeneği bulmamıza destek olmuş olursunuz. İstediğiniz konum ve dükkân özelliklerine göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Çarşı içi ya da deniz kıyısı ve manzaralı olması, avm içinde bulunması ve m2 ölçüleri fiyatlandırma kriterlerine etki eder. Firmamızın konusunda uzman emlak danışmanları ile aradığınız dükkanı kolaylıkla bulmanız sağlanır.

Tuzladaki Dükkanınızın Konumu

Dükkanınızın bulunduğu konum çalışmak istediğiniz ya da çalıştığınız sektöre göre farklılık gösterir. Avm içinde büyük bir dükkan tercih ederseniz sahil bölgesindeki açık konsept avm size uygun olur. Ayrıca Tuzla marina bölgesi olduğu için müşterileriniz tekne ve yat sahiplerinden oluşuyorsa bu bölgede dükkan bulmanız önemlidir. Restoran ya da kafe için sahil kesimi ya da çarşı içi uygundur. Havaalanına yakın olmak isterseniz de semt olarak Aydınlı bölgesini tercih etmeniz önerilir. İşletmeniz üretim yapan bir atölye ise ve işçiler toplu taşıma kullanarak işe gelecekse İstasyon, Yayla ve Orta mahallelerinden birinde size uygun bir dükkan bulunabilir. Özellikle balık ve köfte restoranları için deniz manzaralı kıyı şeridi önerilmektedir. Arabasıyla gelen müşterilerinizin araçlarını park etmelerinin kolay olacağı yerler tercih sebebidir.

Kaliteli ve Özgür Yaşamın Adresi

Tuzla kaliteli ve özgür yaşamın adresi olarak son zamanlarda en çok tercih edilen yerler arasındadır. Özellikle dükkan tercihlerinde seçeneklerin fazla olması, her bütçeye uygun dükkân fiyatları, ailecek gidilebilen ve gezilebilen alan imkanları, deniz havası, alışveriş seçenekleri, üniversite, tersane, marina gibi alanların mevcut olması sebepleriyle ön plana çıkmaktadır. Uzman emlak danışmanlığı sayesinde dilediğiniz özellikte ve fiyatta bir dükkan bulmanız mümkün olacaktır. Firmamıza ulaşıp kriterlerinizi iletin ve size en kısa sürede seçeneklerinizi sunalım. Hayallerinize kolayca ulaşmanızı sağlayalım.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir