Tuzla Bölgesinde Kiralık Ev Fiyatları

Tuzla, İstanbul’da ikamet için insanların sıklıkla tercih ettiği bir ilçedir. Bu konuda Tuzla Emlak Konut olarak en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Kiralık daire fiyatları belli faktörlerden dolayı çeşitlilik göstermektedir. Kiralık dairenin bulunduğu konum ve kiralık dairenin özelliklerine göre fiyatlarda bir artış ya da azalma görülmektedir. Tuzla emlak konut istenilen özelliklerde kiralık daireler hizmete sunarken aynı zamanda bu kaliteye uygun fiyat çeşitliliği de sunmaktadır.

Dairenin Bulunduğu Konuma Göre Fiyat Değişimi

Tuzla’da kiralık daire fiyatları dairenin içinde bulunduğu apartmana ve apartmanın bulunduğu konuma göre değişmektedir. Daire site içerinde olduğunda ortak bir dinlenme alanı fırsatı sunar. Site içerisinde tüm daire sakinleri ortak bir alana sahip olurlar. Sitenin güvenlik hizmeti bulunur. Tüm bu fırsatlar site içi dairelerin fiyatlarını artırabilir. Site dışı daireler de bulunur. Site dışı dairelerin de bulunduğu konuma göre fiyatı değişir. Cadde üzeri dairelerin mahalle içi dairelere göre kira fiyatları daha yüksek olmaktadır. Tuzla emlak konut, doğal manzaraya sahip, denize ya da yeşil bir alana bakan evlerde hizmete sunar. Deniz manzaralı olması büyük bir avantajdır ve bu avantaj fiyata yansır fakat fiyat çeşitliliği vardır. Deniz manzaralı bir evde kiracı olmak, Tuzla Emlak Konut’ta hayal değildir.

Kiralık Dairenin Özelliklerine Göre Fiyat Değişimi

Tuzla’da kiralık daire fiyatları dairenin apartman içerisinde hangi katta olduğuna göre değişim gösterebilir. Zemin ve bodrum katlar daha makul fiyatlara sahiptir. Yüksek katlara çıkıldıkça dairelerin oda sayısında da bir artış olduğu için fiyat artmaktadır.

 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 gibi seçenekler vardır. 1+1 dairelerde fiyatlar en ucuz halindeyken oda sayısındaki artış ile fiyat artar. Kiralanacak dairede kaç kişinin yaşayacağı gibi sebepler, istenilen metrekare ölçüsünü belirler. Evin geniş olması, oda kapasitesi ve oda sayısı kiralık dairenin kalitesini artırır ve belli avantajlar sağlar. Tuzla konut emlak aracılığıyla istenilen daire biçimi kolaylıkla bulunacaktır. Ebeveyn banyosu, balkon tercih eden kişiler içinde farklı çeşitler bulunur. Ayrıca eşyalı kiralık daire isteyenler için uygun evler vardır. Bir dairedeki banyo sayısı beşe kadar çıkabilmektedir. Banyo sayıları da dairenin kirasına etki eder.

Tuzla’da kiralık daire fiyatları dairenin ısıtma biçimi ile de ilgilidir. Daireler soba, doğal gaz gibi ısıtma sistemlerinin yanında alttan ısıtma gibi sistemlere sahip olabilmektedir. Soba ile ısıtma sistemi kullanılıyorsa fiyat düşmektedir. Artık evlerin kalitesini belirleyen bir faktör de evin klimasının olmasıdır. Yaz aylarında serinleme ihtiyacını gidermek isteyen kişiler klimaya başvurur ve dairelerin klimalı olması tercih edilir. Klima olması lüksü artırdığından dolayı kira fiyatına etki edecektir. Banyo sayısının birden çok olması çocuklu aileler için bir tercih olmaktadır. Banyo sayısının birden fazla olduğu ev seçenekleri de Tuzla konut emlakta bulunabilir.  Bina yaşı farklı açılardan önemlidir. Yeni binaların kiralık daireleri genellikle az kullanışmış olacaktır. Kiralık daire bakılırken evin az kişi tarından kullanılmış olması ve eski bir görünümde olmaması istenir. Tuzla’da kiralık daire fiyatları evin bulunduğu bina yaşı ile de orantılı olmaktadır. Tuzla emlak konut bünyesindeki evlerde bina yaşı genel olarak on seneye kadar çıkabilmektedir. İnsanların hizmetine sunduğumuz evlerin hepsi belli bir kaliteyi yakalamaktadır. Yeni kiralık dairelerin fiyatı daha yüksek olabilmektedir. Ayrıca binaların sağlam olmasına da önem vermekteyiz. Tuzla olası bir depremde etkilenebilecek bir konumdur. Güvenlik önceliklidir. Kiralık dairelerin içerisinde bulunan apartmanlar depreme dayanıklı bir şekilde inşa edilmelidir. Tuzla Emlak konut ile depreme dayanıklı apartmanlarda kiralık daire bulma oldukça kolay olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir